ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ ΚΑΙ ΕΙΣΟΔΟΣ ΚΟΙΝΟΥ ΣΤΟ ΙΕΠ

Το ΙΕΠ, στο πλαίσιο της λήψης των αναγκαίων μέτρων για την αντιμετώπιση των αρνητικών συνεπειών του κορωνοϊού COVID-19 και με στόχο την προστασία του κοινού και των εργαζομένων ανακοινώνει ότι από 9/11/2020 και μέχρι νεότερης ενημέρωσης:

• Αναστέλλεται η εξυπηρέτηση του κοινού/πολιτών με φυσική παρουσία
  • Το Πρωτόκολλο του ΙΕΠ θα δέχεται έγγραφα μόνο ηλεκτρονικού ή απλού ταχυδρομείου ή υπηρεσιών ταχυμεταφορών.
  • Η επικοινωνία με τον φορέα γίνεται ηλεκτρονικά μέσω info@iep.edu.gr ή μέσω ηλεκτρονικού συστήματος υποβολής ερωτημάτων, όταν πρόκειται για ενεργές προσκλήσεις εκδήλωσης ενδιαφέροντος που εκδίδει το ΙΕΠ. Σε επείγουσες περιπτώσεις που η φυσική παρουσία είναι μόνη δυνατή, οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να ζητούν προκαθορισμένη ώρα συνάντησης (ραντεβού) μέσω ηλεκτρονικής αλληλογραφίας (info@iep.edu.gr) ή τηλεφωνικά (213 1335 100). Για αυτήν την περίπτωση και μόνο (εξυπηρέτηση με φυσική παρουσία) το Πρωτόκολλο του ΙΕΠ θα λειτουργεί από τις 10:00 έως τις 12:00.
  • Σε περιπτώσεις που επισκέπτες προσέρχονται στο ΙΕΠ οφείλουν πέραν της υποχρεωτικής χρήσης μάσκας, να μεριμνούν για την ατομική τους υγεία με κάθε πρόσφορο μέσο, προκειμένου να μην εκτίθενται σε κίνδυνο τόσο οι ίδιοι όσο και οι υπάλληλοι, με τους οποίους συναναστρέφονται κατά τις συναλλαγές τους. Υπενθυμίζεται ότι και οι υπάλληλοι οφείλουν να φορούν μάσκα κατά την εξυπηρέτηση των πολιτών.
  • Στην ιστοσελίδα του φορέα είναι αναρτημένες και οι ηλεκτρονικές διευθύνσεις του προσωπικού προς διευκόλυνση της επικοινωνίας.

Έγκριση των υπ΄ αρ. 3/26-10-2021 και 4/29-10-2021 Πρακτικών της Επιτροπής Αξιολόγησης Ενστάσεων στο πλαίσιο της με αρ. πρωτ. 12441/30-07-2021 (ΑΔΑ: ΨΒ7ΜΟΞΛΔ-Χ6Λ) Πρόσκλησης, για την υποστήριξη της Πράξης με κωδικό ΟΠΣ (MIS) 5070818

Απόφαση ΔΣ του ΙΕΠ περί έγκρισης των υπ΄ αρ. 3/26-10-2021 και 4/29-10-2021 Πρακτικών της Επιτροπής Αξιολόγησης Ενστάσεων στο πλαίσιο της με αρ. πρωτ. 12441/30-07-2021 (ΑΔΑ: ΨΒ7ΜΟΞΛΔ-Χ6Λ) Πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος, για εγγραφή σε ανοικτό μητρώο σύστασης «Επιστημονικής Ομάδας Επιλογής Θεμάτων» και «Ειδικών Επιστημονικών Ομάδων», του Ινστιτούτου Εκπαιδευτικής Πολιτικής για την υποστήριξη της Πράξης «Τράπεζα Θεμάτων Διαβαθμισμένης Δυσκολίας για τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση (ΓΕΛ-ΕΠΑΛ)» με κωδικό ΟΠΣ (MIS) 5070818.

[Σχετιμό Μητρώο]

Δράσεις ΙΕΠ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

ΧΡΗΣΙΜΑ