«Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για υποβολή αιτήματος προς σύναψη σύμβασης μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου με έως τέσσερις (04) Πτυχιούχους Ανώτατης Εκπαίδευσης, ελεύθερους επαγγελματίες για την κάλυψη των αναγκών διοικητικής, διαχειριστικής και τεχνικής υποστήριξης της Πράξης «Παρεμβάσεις επιμόρφωσης για την ενίσχυση των σχολικών δομών του εκπαιδευτικού συστήματος» με MIS 5004204 στο πλαίσιο του ΕΣΠΑ 2014-2020.»

Καταληκτική ημερομηνία υποβολής αιτήσεων στις 21.07.2017, ημέρα Παρασκευή και ώρα 15:00.

Διευκρινιστικές απαντήσεις σχετικά με την υπ’ αρ. πρωτ. 4310/06.07.2017 Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για υποβολή αιτήματος προς σύναψη σύμβασης μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου με έως τέσσερις (04) Πτυχιούχους Ανώτατης Εκπαίδευσης, ελεύθερους επαγγελματίες, για την κάλυψη των αναγκών διοικητικής, διαχειριστικής και τεχνικής υποστήριξης της Πράξης «Παρεμβάσεις επιμόρφωσης για την ενίσχυση των σχολικών δομών του εκπαιδευτικού συστήματος» με MIS 5004204 στο πλαίσιο του ΕΣΠΑ 2014-2020 (ΑΔΑ: ΩΑ1ΤΟΞΛΔ-ΙΘ7).

[Η πρόσκληση σε pdf]