Πρόσκληση σε συνέντευξη των υποψηφίων εμπειρογνωμόνων για την αναμόρφωση ή/και εκπόνηση Π. Σ. και τυχόν συμπληρωματικού εκπαιδευτικού υλικού στα θεματικά πεδία των Ανθρωπιστικών επιστημών, Κοινωνικών επιστημών, Φυσικών επιστημών και Μαθηματικών

Κατόπιν της με αριθ. Πρ. 1/5.1.2018  με ΑΔΑ: Ω8ΦΖΟΞΛΔ61Ο  του Δ.Σ. του ΙΕΠ και συμφώνα με τη με αριθ. πρωτ. 6139/19.9.2017 με ΑΔΑ: 73Μ1ΟΞΛΔ-ΗΨ0   Ανακοίνωση Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την αναμόρφωση ή/και εκπόνηση Προγραμμάτων Σπουδών και τυχόν συμπληρωματικού εκπαιδευτικού υλικού στα θεματικά πεδία των Ανθρωπιστικών επιστημών, Κοινωνικών επιστημών, Φυσικών επιστημών και Μαθηματικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, η Επιτροπή για την επιλογή Εμπειρογνωμόνων του ΙΕΠ προσκαλεί σε συνέντευξη τους παρακάτω υποψηφίους/ες στα επιστημονικά πεδία των Αθρωπιστικών Επιστημών, Κοινωνικών Επιστημών, Φυσικών Επιστημών και Μαθηματικών του Γενικού Λυκείου στα γραφεία του ΙΕΠ, επί της οδού Τσόχα, αρ. 36, στον 9ο όροφο, Γραφείο 905, στο πλαίσιο της συγκριτικής αξιολόγησής τους, σύμφωνα με τους παρακάτω πίνακες:

 Πληροφορίες:          Μαλτέζου Χριστίνα, Τριανταφυλλίδου Μαρία

 Τηλ. επικοινωνίας:  213 13 35 121-122

 e-mail:                         Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.         

_______________________________

 Δευτέρα  15  Ιανουαρίου 2018 

Α. ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΜΠΕΙΡΟΓΝΩΜΟΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ

 

1

ΑΓΓΕΛΗ ΒΑΙΑ

14:00-14:10

2

ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

14:11-14:20

3

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

14:21-14:30

4

ΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

14:31-14:40

5

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

14:41-14:50

6

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

14:51-15:00

7

ΒΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

15:01-15:10

8

ΓΑΛΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

15:11-15:20

9

ΓΕΡΑΚΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

15:21-15:30

10

ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

15:31-15:40

11

ΓΚΟΥΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

15:41-15:50

12

ΔΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

15:51-16:00

13

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

16:01-16:10

14

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ

16:11-16:20

15

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΣΑΝΑ

16:21-16:30

16

ΘΩΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

16:31-16:40

17

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

16:41-16:50

18

ΚΑΡΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

16:51-17:00

19

ΚΑΡΑΜΑΤΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

17:01-17:10

20

ΚΑΤΣΑΓΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

17:11-17:20

21

ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

17:21-17:30

22

ΚΟΥΤΣΙΜΠΕΛΗ ΟΛΓΑ

17:31-17:40

23

ΛΑΖΟΥ-ΜΠΑΛΤΑ ΚΑΛΥΨΩ

17:41-17:50

24

ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

17:51-18:00

25

ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

18:01-18:10

26

ΜΗΤΕΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ

18:11-18:20

27

ΜΠΕΤΣΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

18:21-18:30

28

ΜΠΙΛΛΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

18:31-18:40

29

ΝΤΕΛΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

18:41-18:50

30

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

18:51-19:00

 

Τετάρτη  17  Ιανουαρίου 2018

Β. ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΜΠΕΙΡΟΓΝΩΜΟΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ

1

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ

14:00-14:10

2

ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

14:11-14:20

3

ΒΡΟΥΤΣΗ ΙΟΥΛΙΑΝΗ

14:21-14:30

4

ΖΑΓΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

14:31-14:40

5

ΚΕΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

14:41-14:50

6

ΚΟΣΕΓΙΑΝ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

14:51-15:00

7

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

15:01-15:10

8

ΚΩΤΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ

15:11-15:20

9

ΜΑΝΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

15:21-15:30

10

ΜΠΑΛΤΑ ΒΕΝΕΤΙΑ

15:31-15:40

11

ΜΠΙΣΤΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

15:41-15:50

12

ΝΕΖΗ ΜΑΡΙΑ

15:51-16:00

13

ΤΟΥΡΝΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

16:01-16:10

14

ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ

16:11-16:20

 

Β2. ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΜΠΕΙΡΟΓΝΩΜΟΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ

                       & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ

1

ΚΑΤΣΙΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

16:21-16:30

2

ΜΙΜΙΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ

16:31-16:40

3

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

16:41-16:50

4

ΡΟΥΜΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

16:51-17:00

5

ΘΕΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

17:01-17:10

6

ΜΠΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

17:11-17:20

7

ΚΑΝΙΑΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

17:21-17:30

8

ΟΡΦΑΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

17:31-17:40

9

ΒΑΡΣΑΜΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ

17:41-17:50

10

ΠΑΪΠΕΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

17:51-18:00

11

ΚΟΥΚΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

18:01-18:10

12

ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

18:11-18:20

13

ΞΑΝΘΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

18:21-18:30

14

ΣΥΡΜΑΚΕΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

18:31-18:40

15

ΣΧΙΣΤΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

18:41-18:50

16

ΤΑΚΑΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

18:51-19:00

17

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

19:01-19:10

 

Πέμπτη  18 Ιανουαρίου 2018

Γ.  ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΜΠΕΙΡΟΓΝΩΜΟΝΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ

 

1

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

14:00-14:10

2

ΒΑΜΝΙΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

14:11-14:20

3

ΔΑΖΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

14:21-14:30

4

ΖΗΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

14:31-14:40

5

ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ

14:41-14:50

6

ΛΟΒΕΡΔΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ

14:51-15:00

7

ΡΟΥΜΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

15:01-15:10

8

ΣΑΛΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

15:11-15:20

9

ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

15:21-15:30

10

ΦΙΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

15:31-15:40

11

ΧΑΡΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

15:41-15:50

12

ΚΑΤΑΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

15:51-16:00

13

ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

16:01-16:10

 

Παρασκευή  19  Ιανουαρίου 2018

Δ.  ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΜΠΕΙΡΟΓΝΩΜΟΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ

1

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

14:00-14:10

2

ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

14:11-14:20

3

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ

14:21-14:30

4

ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

14:31-14:40

5

ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

14:41-14:50

6

ΖΩΙΤΣΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

14:51-15:00

7

ΚΑΜΠΟΥΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

15:01-15:10

8

ΚΑΡΚΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

15:11-15:20

9

ΜΕΤΑΞΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

15:21-15:30

10

ΜΠΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

15:31-15:40

11

ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ

15:41-15:50

12

ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

15:51-16:00

13

ΟΡΦΑΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

16:01-16:10

14

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

16:11-16:20

15

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

16:21-16:30

16

ΠΑΤΣΑΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

16:31-16:40

17

ΣΚΟΥΡΚΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

16:41-16:50

18

ΣΠΑΘΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

16:51-16:00

19

ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

16:01-16:10

20

ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

16:11-16:20

21

ΤΖΟΥΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

16:21-16:30

22

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

16:31-16:40

23

ΧΑΣΑΠΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

16:41-16:50

 

Δευτέρα  22  Ιανουαρίου 2018

Ε.  ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΜΠΕΙΡΟΓΝΩΜΟΝΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ     

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ

1

ΒΑΒΑΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

14:00-14:10

2

ΒΑΓΕΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

14:11-14:20

3

ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

14:21-14:30

4

ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΕΛΠΙΔΑ

14:31-14:40

5

ΓΚΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

14:41-14:50

6

ΓΚΙΟΛΜΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

14:51-15:00

7

ΔΟΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

15:01-15:10

8

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΝΑ

15:11-15:20

9

ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

15:21-15:30

10

ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

15:31-15:40

11

ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

15:41-15:50

12

ΠΑΣΧΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

15:51-16:00

13

ΠΑΥΛΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

16:00-16:10

14

ΠΕΦΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

16:11-16:20

15

ΣΙΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

16:21-16:30

16

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ

16:31-16:40

17

ΤΖΩΡΤΖΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

16:41-16:50

18

ΒΕΝΕΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

16:41-16:50

19

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΘΑ

16:51-17:00

20

ΓΙΑΣΕΜΗΣ ΗΛΙΑΣ

17:01-17:10

21

ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

17:11-17:20

22

ΜΑΡΙΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

17:21-17:30

 

Ε2.  ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΜΠΕΙΡΟΓΝΩΜΟΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ

1

ΠΑΝΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

17:31-17:40

2

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

17:41-17:50

3

ΠΑΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

17:51-18:00

4

ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

18:01-18:10

5

ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

18:11-18:20

6

ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΛΑΪΑ

18:21-18:30

7

ΡΟΥΣΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ

18:31-18:40

8

ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

18:41-18:50

9

ΣΕΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

18:51-19:00

10

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

19:01-19:10

11

ΤΖΙΩΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

19:11-19:20

12

ΤΣΙΓΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

19:21-19:30

13

ΤΣΙΩΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

19:31-19:40

14

ΥΦΑΝΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

19:41-19:50

15

ΦΕΡΕΣΙΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

19:51-20:00

16

ΤΣΙΟΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

20:01-20:10

Τέλος, σημειώνεται ότι στην περίπτωση που δεν είναι δυνατή η φυσική παρουσία του Υποψηφίου/ας λόγω εξαιρετικού κωλύματος, αυτός/ή οφείλει εγκαίρως (και το αργότερο μία ημέρα πριν την ημερομηνία διεξαγωγής της συνέντευξης) να ενημερώσει την Επιτροπή για τη διεξαγωγή της συνέντευξης μέσω on line διαδικτυακής επικοινωνίας (skype), δηλώνοντας το απαιτούμενο όνομα χρήστη στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..
Επισημαίνεται ότι σε περίπτωση που ο υποψήφιος/α δεν παρουσιαστεί την ορισμένη ημερομηνία και ώρα, με φυσική παρουσία ή μέσω τηλεδιάσκεψης, ενώπιον της Επιτροπής αξιολόγησης προσόντων, αποκλείεται από τη σχετική διαδικασία.

 

map 1a

 

Επικοινωνία

Μπορείτε να επικοινωνήσετε με το Ινστιτούτο Εκπαιδευτικής Πολιτικής
με τους παρακάτω τρόπους:

ΙΕΠ - Twitter

twitter

Μπορείτε να υποβάλετε τις παρατηρήσεις σας στην ομάδα υλοποίησης του site μέσω του email: website[at]iep.edu.gr

Top