ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ: Πρόσκληση υποψηφίων για μοριοδοτούμενη συνέντευξη για τις ανάγκες της Πράξης «Αναβάθμιση των Ιεροσπουδαστηρίων – Παιδαγωγική υποστήριξη της διδασκαλίας του Κορανίου στους μαθητές- μέλη της Μουσουλμανικής Μειονότητας της Θράκης»

ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΩΝ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΩΝ

Μετά την με αριθ. πρωτ. 7922/26.07.2019 (ΑΔΑ: ΩΠΛΖΟΞΛΔ-832) Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος, η Επιτροπή Αξιολόγησης αιτήσεων υποψηφίων για τις ανάγκες της Πράξης «Αναβάθμιση των Ιεροσπουδαστηρίων – Παιδαγωγική υποστήριξη της διδασκαλίας του Κορανίου στους μαθητές- μέλη της Μουσουλμανικής Μειονότητας της Θράκης» - MIS 5007902, στο πλαίσιο του ΕΣΠΑ 2014-2020» του ΙΕΠ προσκαλεί τους παρακάτω υποψηφίους/ες την Τετάρτη, 27-11-2019, μέσω on line διαδικτυακής επικοινωνίας (π.χ. skype) προκειμένου να αξιολογηθούν και μέσω της μοριοδοτούμενης συνέντευξης, ως εξής:

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Κωδικός Θέσης

Ώρα Συνέντευξης

ΚΑΧΡΙΜΑΝ ΑΧΜΕΤ

ΚΘ1, ΚΘ2

ΑΖΗΖ ΟΡΧΑΝ

ΚΘ6, ΚΘ9

14.30

ΧΟΥΣΕΙΝ ΦΑΤΜΕ

ΚΘ1, ΚΘ2

15.00

Σημειώνεται ότι οι υποψήφιοι/ες  για τη διεξαγωγή της on line επικοινωνίας οφείλουν να δηλώσουν στη Γραμματεία της Επιτροπής το απαιτούμενο όνομα χρήστη.

Η Ανακοίνωση σε pdf

[Σχετική Πρόσκληση]