Τελευταία Ενημέρωση: 22 /01 /2017, 02:36.
Αξιολόγηση Φακέλων των Τυπικών Δικαιολογητικών και της Τεχνικής Προσφοράς

Οι υποψήφιοι έχουν το δικαίωμα υποβολής ένστασης εντός ΤΡΙΩΝ εργασίμων ημερών από την επομένη της ημέρας ανάρτησης του Πρακτικού του Δ.Σ του ΙΕΠ, στην ιστοσελίδα του ΙΕΠ, ήτοι έως και την ΤΡΙΤΗ, 26.07.2016 και ώρα 15:00, ιδιοχείρως ή ταχυδρομικώς, εντός σφραγισμένου φακέλου, στο Ι.Ε.Π., Γραφείο Πρωτοκόλλου (7ος όροφος), επί της οδού Α. Τσόχα 36, 11521 - Αμπελόκηποι, Αθήνα, με Θέμα: "Για τον υπ' αριθ. πρωτ. Ι.Ε.Π. 4795/24.06.2016 με ΑΔΑ: 77ΤΛΟΞΛΔ-ΤΦΧ Πρόχειρο Διαγωνισμό – ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΠΡΑΞΕΩΝ ΕΣΠΑ 2007-2013 – ΕΝΣΤΑΣΗ” και πρέπει να έχουν παραληφθεί μέχρι την καταληκτική ημερομηνία του ΤΡΙΗΜΕΡΟΥ, γεγονός που αποδεικνύεται από τον αριθμό πρωτοκόλλου ΙΕΠ.

ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ Δ.Σ. ΤΟΥ ΙΕΠ ΕΠΙ TΗΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΦΑΚΕΛΩΝ ΤΥΠΙΚΩΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ Τ.Σ.

Δικτυακή Πύλη e-IEP

books

Θεματική Εβδομάδα "Σώμα και Ταυτότητα"

Δέντρο