Τελευταία Ενημέρωση: 23 /02 /2017, 13:03.
A- A A+

Απόφαση του Δ.Σ του ΙΕΠ για την έγκριση ανάθεσης έργου και σύναψης σύμβασης μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου, όπως περιγράφονται στην με αριθ. πρωτ. 6113/26-07-2016

«Απόσπασμα Δ.Σ Έγκρισης ανάθεσης έργου και σύναψης σύμβασης μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου, όπως περιγράφονται στην με αριθ. πρωτ. 6113/26-07-2016 Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την υποβολή προτάσεων προς σύναψη σύμβασης μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου με έως δύο (2) Πτυχιούχους Ανώτατης Εκπαίδευσης για τη διοικητική και διαχειριστική υποστήριξη (ΚΘ1), με έως έναν (1) Πτυχιούχο Ανώτατης Εκπαίδευσης για την τεχνική υποστήριξη (ΚΘ2) και με έως έναν (1) Πτυχιούχο Ανώτατης Εκπαίδευσης για τη νομική υποστήριξη (ΚΘ4) της Πράξης «Καθολικός Σχεδιασμός και Ανάπτυξη Προσβάσιμου Ψηφιακού Εκπαιδευτικού Υλικού» με MIS 5001313 στο πλαίσιο του ΕΣΠΑ 2014-2020.

Δικτυακή Πύλη e-IEP

books

Θεματική Εβδομάδα "Σώμα και Ταυτότητα"

Δέντρο