ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ - Κλήρωση των 30 (τριάντα) εκπαιδευτικών ΠΕ 07 για το επιμορφωτικό πρόγραμμα με τίτλο «Η χρήση του Portfolio στην πρωτοβάθμια και δευτεροβάθμια εκπαίδευση»

Την Τετάρτη, 11/01/2023 στις 12 μ.μ. πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των 30 (τριάντα) εκπαιδευτικών ΠΕ 07, οι οποίοι θα συμμετέχουν στο επιμορφωτικό πρόγραμμα με τίτλο «Η χρήση του Portfolio στην πρωτοβάθμια και δευτεροβάθμια εκπαίδευση» (βλ. σχετική ανακοίνωση στην ιστοσελίδα του Goethe-Institut Athen).
Για την κλήρωση χρησιμοποιήθηκε η γεννήτρια τυχαίων αριθμών γεννήτρια τυχαίων αριθμών 🔢 (piliapp.com), παρουσία του δικηγόρου κ. Μιχάλη Ασημαντώνη, ο οποίος εργάζεται στο τμήμα Νομικής Υποστήριξης του Ινστιτούτου Εκπαιδευτικής Πολιτικής.
Οι κληρωθέντες θα ειδοποιηθούν μέσω ηλεκτρονικού μηνύματος.
Όσοι δεν κληρώθηκαν θα έχουν την δυνατότητα να εκδηλώσουν ξανά ενδιαφέρον για συμμετοχή σε επόμενη επιμορφωτική περίοδο, που θα προσφερθεί εκ νέου εντός του τρέχοντος έτους, κατόπιν σχετικής ανακοίνωσης τόσο στην ιστοσελίδα του ΙΕΠ όσο και σε αυτήν του Goethe-Institut Athen.

Δελτίο τύπου σε pdf