Συνοπτικός Διαγωνισμός (Αρ. Διακήρυξης: 05/2018), για «Διοργάνωση συνεδρίου – Sign First» στο πλαίσιο του Προγράμματος Erasmus+ Σχολική Εκπαίδευση

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΦΥΣΙΚΟΥ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ

Στο πλαίσιο του προγράμματος Erasmus + Σχολική Εκπαίδευση θα πραγματοποιηθεί συνέδριο στις 28 – 29  Σεπτεμβρίου 2018 στην Αθήνα σε χώρο του Υπουργείου Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων. Αντικείμενο του διαγωνισμού είναι η επιλογή αναδόχου/-ων για την προμήθεια ειδών ή/και παροχή υπηρεσιών για τη διοργάνωση του συνεδρίου.

Οι υποψήφιοι ανάδοχοι μπορούν να υποβάλλουν προσφορά για ένα ή περισσότερα τμήματα του συνοπτικού διαγωνισμού.

Το έργο χρηματοδοτείται από το πρόγραμμα Erasmus+ και η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των 10.000,00€, μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ.

Οι υποψήφιοι μπορούν να καταθέσουν την προσφορά τους έως και τις 01.08.2018, ημέρα Τετάρτη και ώρα: 15:00. (καταληκτική ημερομηνία κατάθεσης).

Ημερομηνία και ώρα διενέργειας διαγωνισμού: 02.08.2018,ημέρα Πέμπτη και ώρα 10:00

1. ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ
  2. ΠΙΝΑΚΕΣ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ (για όλα τα τμήματα)
  3. ΠΙΝΑΚΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ (για όλα τα τμήματα)