Στο πλαίσιο των Ανακοινώσεων-Προσκλήσεων Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος υπ’ αριθμ. πρωτ. 46238/30-11-2023 (ΑΔΑ: Ψ09ΨΟΞΛΔ-ΖΝΟ) για την πλήρωση θέσης Προϊσταμένου/ης στην Υποδιεύθυνση Οικονομικής Υπηρεσίας, υπ’ αριθμ. πρωτ. 46239/30-11-2023 (ΑΔΑ: Ρ4Υ9ΟΞΛΔ-ΓΚΠ) για την πλήρωση θέσης Προϊσταμένου/ης α) στο Τμήμα Προϋπολογισμού, Ελέγχου, Εκκαθάρισης Δαπανών και Εντολής Πληρωμών, β) στο Τμήμα Εξοφλήσεων και Πάγιων Προκαταβολών και υπ’ αριθμ. πρωτ. 46244/30-11-2023 (ΑΔΑ: ΨΝΟΒΟΞΛΔ-ΒΦΛ) για την πλήρωση θέσης Προϊσταμένου/ης στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού & Διοικητικής Μέριμνας του ΙΕΠ με θητεία τετραετούς διάρκειας, ανακοινώνεται ότι οι συνεντεύξεις θα διεξαχθούν την Τετάρτη 03/01/2024 και την Πέμπτη 04/01/2024. Για τους υποψηφίους εκτός Αττικής, οι συνεντεύξεις θα πραγματοποιηθούν μέσω τηλεδιάσκεψης, ενώ για τους υποψηφίους εντός Αττικής, με φυσική παρουσία.
Οι υποψήφιοι/-ες που πληρούν τα τυπικά προσόντα (βλ. Πίνακα 1), καλούνται σε συνέντευξη σύμφωνα με τον προγραμματισμό του Πίνακα 1.
Οδηγίες για τη σύνδεση θα σταλούν στους/στις υποψηφίους/-ες που θα συμμετάσχουν μέσω τηλεδιάσκεψης με ηλεκτρονικό μήνυμα.
Ο/Η υποψήφιος/-α που δεν πληροί τα τυπικά προσόντα, όπως ορίζονται στις παραπάνω αναφερόμενες Προσκλήσεις, δεν αξιολογείται και δεν καλείται σε συνέντευξη (βλ. Πίνακα 2). Για λόγους προστασίας δεδομένων προσωπικού χαρακτήρα η απορριφθείσα αίτηση δημοσιεύεται με χρήση του αριθμού πρωτοκόλλου της αίτησης και την αιτιολογία της απόρριψης.
ΠΙΝΑΚΑΣ 1: Υποψήφιοι που καλούνται σε συνέντευξη
ΤΕΤΑΡΤΗ 03-01-2024
|
Α/Α
|
ΕΠΩΝΥΜΟ
|
ΟΝΟΜΑ
|
ΩΡΑ
|
1
|
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
|
ΠΕΤΡΟΣ
|
09:00
|
2
|
ΚΑΒΟΥΡΑΣ
|
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
|
09:15
|
3
|
ΚΟΚΚΙΑ
|
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
|
09:30
|
4
|
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ
|
ΑΔΑΜΟΣ
|
09:45
|
5
|
ΚΥΡΙΑΖΗ
|
ΒΙΛΕΛΜΙΝΗ
|
10:00
|
6
|
ΜΙΧΟΥ
|
ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ
|
10:15
|
7
|
ΜΠΕΜΠΗ
|
ΕΙΡΗΝΗ
|
10:30
|
8
|
ΝΤΑΝΗΣ
|
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
|
10:45
|
9
|
ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ
|
ΜΕΡΟΠΗ
|
11:00
|
10
|
ΣΑΒΒΑΚΗ
|
ΕΛΕΝΗ
|
11:15
|
11
|
ΣΤΕΡΓΙΑΔΟΥ
|
ΑΡΙΣΤΗ
|
11:30
|
12
|
ΤΖΩΡΑ
|
ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
|
11:45
|
ΠΕΜΠΤΗ 04/01/2024
|
Α/Α
|
ΕΠΩΝΥΜΟ
|
ΟΝΟΜΑ
|
ΩΡΑ
|
1
|
ΛΙΓΟΥΔΙΣΤΙΑΝΟΣ
|
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
|
09:00
|
2
|
ΧΡΥΣΗ
|
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
|
09:15
|
3
|
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
|
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
|
09:30
|
4
|
ΜΠΕΤΖΕΛΟΥ
|
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
|
09:45
|
5
|
ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ
|
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
|
10:00
|
6
|
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
|
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
|
10:15
|
7
|
ΚΡΙΝΤΑ
|
ΟΛΓΑ
|
10:30
|
8
|
ΖΑΧΑΡΗ
|
ΠΑΝΩΡΑΙΑ
|
10:45
|
Στοιχεία επικοινωνίας γραμματείας Επιτροπής
Δήμητρα Κομνηνού
Τηλ. 213 1335 212
e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Δείτε όλη την ανακοίνωση ΕΔΩ